ceneo - 3 miejsce
Pokaż wyszukiwarkę

Minerva Frostrack HP

205/55 R16 91H

Typ pojazdu:
Opony samochodowe
Rozmiar:
205/55 R16
Bieżnik:
Frostrack HP
Indeks prędkości:
H do 210 km/h
Indeks nośności:
91 do 615 kg na oponę
Rok produkcji:
Sezon:
zimowe
Wzmocnienie:
nie
Etykieta:
c c 70 dB
Czas dostawy:
5 dni
Produkt, który wybrałeś jest aktualnie niedostępny. Zadzwoń po więcej informacji.

Minerva Frostrack HP 205/55 R16 91H

Opis produktu
Dane techniczne
Etykieta EU
Gwarancja

Charakterystyka modelu opony Minerva Frostrack HP

Opona Minerva Frostrack HP w rozmiarze 205/55 R16 o indeksie prędkości H do 210 km/h oraz o indeksie nośności 91 do 615kg na oponę. To idealne rozwiązanie do stosowania w codziennym użytkowaniu auta.

Opona Minerva Frostrack HP charakteryzuje się efektywnością paliwową w klasie c co przekłada się na zużycie paliwa podczas podróży. Opona posiada klasę c w przyczepność na mokrej nawierzchni co informuje nas o długości hamowania na asfalcie. Opony wytwarzają hałas na poziomie 70 dB. Im niższy poziom hałasu, tym większy odczuwamy komfort akustyczny w kabinie auta.

Zastosowanie opon Minerva Frostrack HP

Opony przeznaczone są na sezon zimowe do samochodów typu osobowy.

Każda dostawa jest dostarczana w przeciągu jednego dnia darmową wysyłką. Każda sprzedawana przez nas opona została wyprodukowana w . Wszystkie opony są objęte gwarancją producenta 2 lata.

Minerva Frostrack HP

Zimowa opona do aut osobowych i vanów w najkorzystniejszej cenie

Minerva to marka pochodząca z Belgii, ciesząca się uznaniem w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Do niewątpliwych atutów opony należą z pewnością niezawodność i bardzo atrakcyjna cena. Opony Minerva produkowane są w Azji, jednak ich bardzo zadowalająca jakość wpłynęła na ekspansję marki na cały świat.

Długa eksploatacja

Do produkcji opony Minerva Frostrack HP zastosowano nowoczesną mieszankę gumową z domieszką krzemionki, dzięki czemu opona zużywa się wolniej zapewniając przy tym wysoką odporność na uszkodzenia.

Ochrona przed aquaplaningiem

Głębsze rowki w bieżniku opony pozwalają na lepsze odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Takie rozwiązanie pomaga zmniejszyć ryzyko aquaplaningu i zachować kontrolę na mokrych i śliskich drogach.

Typ
Opony samochodowe zimowe
Rozmiar
205/55 R16
Bieżnik
Frostrack HP
Sezon
zimowe
Indeks Prędkości
H do 210 km/h
Indeks nośności
91 do 615 kg na oponę
Wzmocnienie
nie
Rok produkcji
Etykieta UE
c c 70 dB
Nowa etykieta UE
Rant ochronny
Homologacja
Dodatkowe informacje
Kod towaru
MW368
Czas dostawy
5 dni

Opory toczenia - wpływ na zużycie paliwa

Klasy A (najlepsza) do G (najgorsza) oznaczają wpływ zastosowanych opon na emisję dwutlenku węgla oraz ilość zużywanego paliwa. Opona o klasę wyższa oznacza niższe zużycie paliwa o ok. 0,10 - 0,15 litra na 100 km (dla samochodu o średnim spalaniu 6,6 l/100km).

Przyczepność na mokrej nawierzchni - droga hamowania

Klasy od A (najlepsza) do G (najgorsza) oznaczają długość hamowania pojazdu jadącego na mokrej nawierzchni z prędkością 80 km/h. Opona o jedną klasę wyższa to skrócenie długości hamowania o ok. 3-6 metrów. Najlepsza klasa opony (A) oznacza krótszą drogę hamowania o ponad 18 metrów w stosunku do najgorszej (F).

Hałas zewnętrzny toczenia opon

Przedstawiony w formie liczbowej oraz w formie znaku graficznego. Liczba oznacza hałas generowany na zewnątrz opony wyrażony w decybelach. Znak graficzny występuje w skali od 1-3 czarnych pasków, które obrazowo przedstawiają głośność opony. Jeden pasek oznacza oponę cichą w swojej kategorii, trzy paski - głośną w swojej kategorii.

Na produktu udzielana jest gwarancja producenta: 2 lata.

Certyfikowany sprzedawca marki Minerva

Miwan jest certyfikowanym sprzedawcą marki Minerva na rok 2024.

Oznacza to, że Minerva potwierdza, iż firma dysponuje niezbędnym doświadczeniem i wiedzą aby doradzać w zakresie sprzedaży opon Minerva, prowadzić serwis gwarancyjny i pogwarancyjny opon, a także organizować promocje w obrębie danej marki.

Kupując opony Frostrack HP 205/55 R16 na stronie Miwan.pl macie Państwo gwarancję otrzymania produktu z oficjalnej dystrybucji, bezpiecznego oraz objętego pełną gwarancją na terenie Unii Europejskiej.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

posiadamy ponad 2000 ocen w serwisie ceneo.pl

"Super kontakt i bardzo szybka i miła obsługa. Jednym słowem pełen profesjonalizm."

5.0/5.0

"Dobry asortyment w najtańszej cenie w internecie z darmową wysyłką. Szybka i sprawna sprzedaż."

5.0/5.0

"Wszystko zgodnie z opisem. Oponki dotarły szybko. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, polecam."

5.0/5.0

"Wszystko szybko i sprawnie. Bardzo pomocni w doborze rodzaju opon. Polecam."

5.0/5.0

"Najlepszy sklep z oponami, dobry kontakt mailowy, ogólnie super sprzedawca. Zakupiłem opony Continental i zostanę klientem tego sklepu."

5.0/5.0

"Na wysokim poziomie, wszystko wiadomo od samego początku. Sumiennie i przejrzyście. Towar dobrej jakości i w dobrej cenie. Polecam."

5.0/5.0