ceneo - 3 miejsce
Pokaż wyszukiwarkę

Wyszukiwarka opon Bridgestone – intuicyjne narzędzie dla każdego

Chcieliśmy maksymalnie ułatwić klientom autoryzowanego sprzedawcy opon Miwan wybór odpowiedniego ogumienia marki Bridgestone. Według nas najlepszym rozwiązaniem tego problemu oprócz tradycyjnej listy produktów jest wyszukiwarka. Zachęcamy do sprawdzenia wielu modeli, bo w ten sposób można znaleźć kwartet opon Bridgestone całorocznych, czy letnich, których każda cecha będzie pasować do indywidualnych wymagań, ale i oczekiwań finansowych, jeżeli jednak dla naszych klientów czas to pieniądz, zachęcamy postawić na wyszukiwarkę. Wybrać można konkretną szerokość, profil i średnicę. Następnie wystarczy przejść do wyboru typu pojazdu, bo nie pisaliśmy jeszcze tego, że opony Bridgestone dostępne są dla samochodów osobowych, dostawczych oraz terenowych 4x4. Na koniec pozostaje wybór sezonu spośród trzech (letni, zimowy, całoroczny) i gotowe. W kilka sekund pojawią się konkretne możliwości w zróżnicowanych cenach!

Całoroczne opony Bridgestone

Opona Bridgestone

Turanza All Season 6 275/40 R19 105Y

1044.00 zł

Koncern Bridgestone jest obecnie największym koncernem oponiarskim na świecie. Marka wielokrotnie wymieniana na szczytach rankingów w zakresie bardzo krótkiej drogi hamowania. Marki opon produkowane przez koncern Bridgestone: Bridgestone, Firestone, Dayton. 

Przełomowe technologie TECHSYN i ENLITEN wykorzystane w oponie Bridgestone Turanza All Season 6 zapewniają kierowcom dodatkowe korzyści w zakresie wydajności i zrównoważonego rozwoju. Pozwalają uzyskać podobne osiągi niezależnie czy poruszasz się autem typowo spalinowym, hybrydowym lub elektrycznym.

Charakterystyka modelu Bridgestone Turanza All Season 6:

  • Opona stworzona na podstawie potrzeb i wnikliwych badań rynkowych w oparciu o opinie kierowców.
  • Precyzyjnie dopracowana pod względem skutecznego hamowania o każdej porze roku.
  • Długie lamele przecinające bloki bieżnika zapewniają skuteczne hamowanie podczas śniegowej aury.
  • Bardzo dobre parametry w swojej klasie, potwierdzone etykietą produktu w wielu rozmiarach.
  • Budowa bieżnika minimalizuje zjawisko "aquaplaningu".
  • Homologacja "EV" pozwala na jej użytkowanie w autach hybrydowych oraz elektrycznych.

Kierunkowy bieżnik został stworzony z myślą o skuteczności odprowadzania wody, wyrzucając ją spod czoła opony oraz w przypadku opon całorocznych również śniegu. Wyznaczony kierunek jazdy pomaga chronić oponę przed zjawiskiem tzw. "aquaplaningu". Podczas jazdy po suchym asfalcie takie rozwiązanie generuje niski poziom hałasu zewnętrznego.

Szukając opon w segmencie premium oczekujesz najwyższych osiągów oraz maksymalnej precyzji prowadzenia.

Opona Bridgestone Turanza All Season 6, dzięki tworzeniu jej w oparciu o tysiące opinii kierowców z całej Europy została dopracowana pod każdym względem, tak aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców. Gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo przez długie lata niezależnie od warunków panujących na drodze. Potwierdzają to wielokrotne testy i opinie ekspertów.

Więcej informacji