ceneo - 3 miejsce
Pokaż wyszukiwarkę

Opony zimowe Laufenn Modele opon zimowych marki Laufenn

Opony całoroczne Laufenn Modele opon całorocznych marki Laufenn

Całoroczne opony Laufenn

Opona Laufenn

G Fit 4S LH71 155/80 R13 79T

186.00 zł

Laufenn jest marką z segmentu ekonomicznego zajmującą się produkcją opon już od 1960 roku. Marka Laufenn, jest marką opon pojawiającą się w wielu segmentach motoryzacji: osobowe, SUV oraz dostawcze.

Nowy model Laufenn G Fit 4S LH71 jest najnowszą oponą całoroczną, przeznaczoną na każdą okazję, zarówno do jazdy po suchym asfalcie latem, jak również w wymagających zimowych warunkach.

Charakterystyka opony Laufenn G Fit 4S LH71:

  • Uniwersalne zastosowanie w każdych warunkach pogodowych.
  • Poszerzone rowki bieżnika zapewniają jeszcze skuteczniejsze odprowadzanie wody spod czoła opony na zewnątrz.
  • Specjalna mieszanka gumy o większej zawartości względem poprzednika krzemionki, poprawia przyczepność, przy tym znacząco wydłużając jej przebieg.
  • Dostępna w wielu rozmiarach.

Kierunkowy bieżnik został stworzony z myślą o zmiennych warunkach pogodowych, takich jak: głęboki śnieg, oblodzenie, tereny poza miastem gdzie warunki są trudniejsze, ale także drogi asfaltowe gdzie liczy się niska głośność opony i jej efektywne hamowanie.

Szukając opon w średnim segmencie cenowym chcesz aby opony sprawowały się dobrze przy dojazdach do pracy, szkoły, na wypady za miasto, a jednocześnie były przystępne cenowo i służyły bezproblemowo przez długie lata.

Model ten cieszy się niezwykłą popularnością, z uwagi na przystępną cenę i rewelacyjne parametry w swojej klasie, potwierdzają to opinie zadowolonych użytkowników. 

Dzięki dożywotniej gwarancji producenta Hankook, do zużycia bieżnika(wartość graniczna 1,6mm), możesz być spokojny o ich trwałość i bezpieczeństwo

Kup teraz letnie opony Laufenn i ciesz się komfortową jazdą w przystępnej cenie!

Więcej informacji