ceneo - 3 miejsce
Pokaż wyszukiwarkę

Opony Nexen na każdy sezon – letnie, zimowe i wielosezonowe

Opony wielosezonowe Nexen stają się coraz popularniejszym wyborem wśród klientów z naszego kraju, nie mogło więc ich zabraknąć w naszej ofercie. Przygotowaliśmy kategorię, w której do Twojej dyspozycji są także produkcje letnie i zimowe południowokoreańskiej marki. Skupiamy się na zróżnicowaniu asortymentu, aby każdy nasz klient mógł postawić na model dostosowany do jego indywidualnych wymagań, możliwości finansowych czy parametrów samochodu i zaleceń producenta. Jeśli uważasz, że opony marki Nexen są stworzone właśnie dla Ciebie, zachęcamy do składania zamówień. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości!

Całoroczne opony Nexen

Opona Nexen

Nblue 4Season 2 245/45 R18 100Y

526.00 zł

Nexen jest marką z segmentu średniego zajmującą się produkcją opon już od 1942 roku. Można dostrzec tę markę w kilku segmentach motoryzacji takich jak: osobowe oraz dostawcze.

Nowy model Nexen Nblue 4Season 2 jest oponą całoroczną przeznaczoną do aut o umiarkowanych osiągach zapewniając wysoką przyczepność przez cały rok.

Charakterystyka opony Nexen Nblue 4Season 2:

  • Wyższa elastyczność mieszanki gumowej w skrajnych warunkach temperaturowych względem poprzednika.
  • Trójwymiarowa konstrukcja oraz układ bieżnika typu "zigzag" ułatwia odprowadzanie wody w trudnych warunkach i zapewnia niską emitowaną głośność podczas jazdy na suchej nawierzchni.
  • Gęsto ułożone bloki bieżnika gwarantują znakomite odprowadzanie wody podczas deszczu a także opadów śniegu, co potwierdza etykieta produktu oraz najwyższa klasa A w tym zakresie dla wielu rozmiarów.
  • Większa odporność na zużycie względem poprzednika.

Kierunkowy bieżnik został stworzony z myślą o trudnych warunkach zimowych, takich jak: głęboki śnieg, oblodzenie, tereny poza miastem gdzie warunki są trudniejsze, a drogi mniej odśnieżane. Pozwala również na zachowanie umiarkowanej głośności podczas jazdy na suchej nawierzchni. Takie rozwiązanie pozwala w skuteczny sposób odprowadzać wodę spod czoła opony i zachować jej maksymalną przyczepność.

Szukając opon w segmencie średnim oczekujesz dobrych osiągów oraz wysokiej precyzji prowadzenia. Opona Nexen Nblue 4Season 2 zapewnia bezpieczeństwo i dzięki budowie bieżnika gwarantuje wysokie parametry przez długi okres użytkowania.

Więcej informacji