ceneo - 3 miejsce
Pokaż wyszukiwarkę

Opony letnie Continental Modele opon letnich marki Continental

Miwan z ofertą opon Continental

Przygotowaliśmy kilka tysięcy egzemplarzy opon Continental, które mają zróżnicowane indeksy nośności, prędkości, efektywność paliwową, poszczególne modele inaczej wypadały także na testach przyczepności podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Wszystko to sprawia, że klienci bez względu na wymagania i oczekiwania znajdą u nas propozycję dla siebie. Przygotowaliśmy opony wielosezonowe Continental, produkcje całoroczne i oczywiście zimowe oraz letnie. Proponujemy wyszukiwarkę, intuicyjne narzędzie do prostszego i szybszego odszukiwania konkretnych modeli. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z oferty Miwan, autoryzowanego sprzedawcy opon marki Continental.

Całoroczne opony Continental

Opona Continental

VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 121/119R

930.00 zł

Continental jest marką premium produkującą opony już od 1871 roku. Światowy producent opon do aut osobowych, użytkowych- ciężarowych, autobusów oraz pojazdów rolniczych. Inne marki produkowane przez koncern Continental: Continental, Barum, Viking, Matador, Semperit, Paxaro, Uniroyal, Gislaved.

Opona klasy premium Continental VanContact A/S Ultra to niskie opory toczenia i wysokie osiągi dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki gumy. Wzmocniona blokowa konstrukcja ściany bocznej stablilizuje profil opony. Cechy te zapewniają wysoką trwałość i zmniejszają prawdopodobieństwo uszkodzenia opony spowodowanego uderzeniami w krawężnik. Zatem przygotuj się na to, że nie będziesz martwić się zakupem nowych opon przez bardzo długi czas.

Całkowicie nowa ultra wytrzymała mieszanka dopracowywana z myślą o pojazdach typu van. Dzięki zastosowaniu tak zwanych polimerów funkcjonalnych udało się osiągnąć znakomite parametry oporu toczenia, wysoką wytrzymałość, a jednocześnie doskonałą przyczepność w każdych warunkach drogowych.

Jeżeli szukasz opony klasy premium która zapewni maksymalnie długie przebiegi i wytrzymałość o każdej porze roku, podczas codziennej pracy to opona Continental VanContact A/S Ultra jest zdecydowanie dla Ciebie. 

Trwałość opon tego segmentu i najlepsze parametry potwierdzają liczne testy drogowe oraz opinie zadowolonych klientów.

Więcej informacji